Онлайн обучение за периода на държавните изпити 23, 24, 25, 26 и 27 октомври 2023

Във връзка със Заповед на Декана № 115/ 5.10.2023 г. и провеждане на държавните изпити в ОКС „Магистър“, Факултетът по науки за образованието и изкуствата уведомява студентите на ФНОИ, ОКС „Бакалавър“, че в периода от 23.10.2023 г. до 27.10.2023 г., учебните занятия за ОКС „бакалавър“ ще се провеждат онлайн в МУДЪЛ по обявения разпис на занятията за присъствено обучение.

Преподаватели, които са ангажирани като квестори на държавните изпити и по същото време имат часове с редовните студенти, не провеждат часовете със същите, като  се задължават да уведомят предварително студентите. Задължават се инспекторите в катедрите да сведат до знанието на преподавателите заповедта, а курсовите ръководители да уведомят студентите.