Покана за участие на студенти и докторанти от СУ в XXV Юбилейна Конференция за студентско научно творчество на Бургарския свободен университет на 18 април 2024 г.

Поканват се студенти и докторанти от всички факултети на СУ да вземат участие в XXV Юбилейна Конференция за студентско научно творчество в Бургаския свободен университет, която ще се проведе на 18 април 2024 г. в Бургаския свободен университет.

В рамките на конференцията ще бъдат представени студентски и докторантски разработки от различни научни области:

* Право и политика

* Право и интернет

* Администрация и управление

* Финанси и счетоводна отчетност

* Маркетинг и мениджмънт

* Международни икономически отношения

* Кръгова икономика

* Иновации и предприемачество

* Обществени комуникации (връзки с обществеността и журналистика)

* Психология

* Педагогика

* Техника и технологии

* Софтуерно инженерство и изкуствения интелект

* Информатика

* Възобновяеми енергийни източници

Желаещите да се включат в конференцията могат да го направят чрез:

* онлайн регистрация до 25.03.2024 г.

* такса за правоучастие не се изисква;

* докладите се изпращат на e-mail адрес: snt@bfu.bg;

Срок за потвърждение на участие: 12.04.2024 г.

Публикуване: Преминалите през рецензия и презентирани доклади ще бъдат отпечатани в сборник и изпратени на участниците.

Важно:

* Разходите (пътни, нощувки и дневни) са за сметка на изпращащото висше училище или на самия участник.

* Регистрацията на участниците ще се извърши в БСУ на 18.04.2024 г. от 08:15 ч. до 09:00 ч.

* Откриване на конференцията: 09:00 ч. на 18.04.2024 г. в зала Изток на БСУ.