Среща между Деканското ръководство, студенти и представител на Казахския национален педагогически университет „Абай“,  гр. Алмати, Казахстан

На 05 октомври 2023 г. се състоя среща на Декана проф. дпн Милен Замфиров със  Сейсенбеков Ерлан, професор в катедра „Физическа култура и спорт“ при Казахския националния педагогически университет „Абай“. На срещата присъстваха помощник на декана по дистанционно обучение и електронно обучение проф. д-р Николай Цанев и проф. д-р Ирен Пелтекова от Департамента по спорт. Проф. Сейсенбеков проведе лекция със студенти от специалност „Физическо възпитание и спорт“ съвместно с доц. д-р Иван Душков. В лекцията проф. Сейсенбеков представи историята на своя университет и запозна студентите със спортната дейност в КзНПУ „Абай“.