Тържествено заседание на Факултетния съвет на Факултета по науки за образованието и изкуствата и церемония за връчване на отличия на преподаватели от факултета и за връчване дипломите на завършилите студенти през уч. 2021/2022 г.

Уважаеми абсолвенти,

Информираме Ви, че на 15 декември 2022 г. в Аулата на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ /бул. „Цар Освободител“ № 15/ ще се проведе тържествено заседание на Факултетния съвет на Факултета по науки за образованието и изкуствата и церемония за връчване на отличия на преподаватели от факултета и за връчване дипломите на завършилите студенти през уч. 2021/2022 г., както следва:

От 10.30 ч. за завършилите бакалавърска степен. За целта е необходимо:

• всички абсолвенти бакалавърска степен да се явят пред Аулата на Университета в 8.30 ч. за получаване и обличане на тогите;
  • задължително се полага подпис в списъка за получаване на дипломата;
  • важно е всички абсолвенти предварително – най-късно до 24.11.2022 г., да влязат в контакт с инспекторите си по студентското положение и да заявят участието си в церемонията, тъй като в противен случай няма да бъдат предвидени за получаване на дипломите.

От 15.30 ч. за завършилите магистърска степен в следните магистърски програми:

• Предучилищна педагогика за завършили други специалности, задочно обучение
  • Предучилищна педагогика за завършили педагогически специалности и специалности с учителска правоспособност, задочно обучение
  • Монтесори педагогиката в дигиталното общество, задочно обучение
  • Мениджмънт на образованието в предучилищните заведения, задочно обучение
  • Музикален артмениджмънт, редовно обучение
  • Педагогика и семиотика на изобразителното изкуство
  • Логопедия – Комуникативни нарешения на развитието, редовно обучение
  • Логопедия – редовно обучение
  • Логопедия – задочно обучение
  • Слухово-речева рехабилитация – задочно обучение
  • Педагогика на деца и ученици с множество увреждения – редовно и задочно обучение
  • Специална педагогика – задочно обучение

За целта е необходимо:

• всички абсолвенти магистърска степен в посочените програми да се явят пред Аулата на Университета в 14.00 ч. за получаване и обличане на тогите;
  • задължително се полага подпис в списъка за получаване на дипломата;