Търси се ЕРГОТЕРАПЕВТ В CLIMB ACADEMY / WALLTOPIA CLIBNING CENTER /

Walltopia Climbing Center, намиращ се в гр. София, бул. Цариградско шосе 111В,  търси своя нов член на екипа, на позицията Ерготерапевт, който:

• Има завършено образование „Ерготерапия“ или друга релевантна специалност /“Кинезитерапия и рехабилитация“, „Психология“/ (може и семестриално)
• Има желание и интерес да работи с деца с аутизъм и СОП , и да участва в обучения и супервизии
• Има умения за координация, работа в екип и сътрудничество
• Има умения за поставяне на приоритети
• Е ориентиран към постигане на цели, не само своите, но на онези, които обучава
• Има желание да се развива професионално в условия на динамична и интересна работа
• Е с добро ниво на владеене на английски и високо ниво на българска грамотност
• Има желание да се обучи на техниките за катерене, които подпомагат развитието на деца с аутизъм и други специално образователни потребности.

Основни задължения, за които ще бъде отговорен:

• Работа с деца с разстройство от аутистичния спектър и деца със СОП
• Участия в обучения на Walltopia Climbing Center
• Пряка комуникация с клиенти и родители, относно уточняване на графика и посещенията на заниманията на децата, както и обратна връзка за прогреса на децата.

Ние предлагаме:

• Трудов договор или граждански договор, в зависимост от вашата възможност за работа
• Въвеждащо обучение – практическо и теоретично, както и регулярни супервизии
• Възнаграждение, съответстващо на постигнатите резултати
• Гъвкаво работно време
• Възможности за развиване и усъвършенстване на Вашите професионални умения
• Приятна работна атмосфера в екип от млади и динамични хора
• Работа в най-голямата зала за катерене (1731 кв.м. катеруема площ , с високи стени от 13 до 19 метра и Боулдър зона) с оборудване на световно ниво и най-иновативните технологии за безопасност

Приветстваме хора, които:

• обичат децата
• имат желание да помагат на децата със специални образователни потребности
• имат енергия
• имат иновативни и креативни идеи
• искат да се самоусъвършенстват и развиват непрекъснато
• имат възможност за работа в уикенд

Необходими документи:

Моля представете Вашата автобиография и мотивационно писмо на desislava.radeva@adventurefacilities.com и ако имате въпроси на 0886558355 – Десислава Радева
Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Adventure Facility Concepts and Management (AFCM) е дъщерна компaния на WALLTOPIA Ltd, световният лидер в областта на дизайн, проектиране, производство и монтаж на стени за катерене. Компания AFCM е оператор на катерачни и приключенски центрове в цял свят. В гр. София компанията оперира детски център за активни забавления Funtopia (бул. Черни връх 100) и катерачен център Walltopia Climbing Center (бул. Цариградско шосе 111В).

Катерачен център Walltopia Climbing Center поддържа инициативата свързана с подпомагането на децата с разстройство от аутистичния спектър и деца със специални образователни потребности вече 2 години. Катеренето има доказани терапевтични ползи и подпомага:
– когнитивното развитие
– социалното развитие