BRITANICA Park School – The Castle търси да назначи учител в детска градина

The Castle e образователен проект на Britanica, организация с над 20 години опит в обучението на деца. Нашата детска градина е място за истински дами и рицари, които с наша помощ ще усвояват английския език от най-ранна възраст. Какво ни прави специални? Приятелската атмосфера, работата в тясно сътрудничество и липсата на излишни официалности са високо ценени от целия ни екип. Как се грижим за професионалното развитие на нашия екип? Всички служители преминават въвеждащо фирмено обучение и периодични обучения в професионалната област, в която работят.

Във връзка с разширяване на дейността си, детска градина The Castle търси динамични и инициативни личности, които да станат част от нейния екип на позиция : Учител в детска градина.

Вашите отговорности:

– Планира възпитателно-образователната дейност и прогнозира очакваните резултати;

– Подбира и планира адекватни методи, средства, материали, инструментариум за реализация на конкретна образователна дейност;

– Съдейства за максимално развитие и изява на личностния потенциал на всяко дете, съобразно индивидуалните му заложби, способности, интереси и предпочитания;

– Осъществява работа по групи в заниманията на децата,съдейства и насърчаване индивидуалните интереси на детето;

– Умение за активно наблюдение играта на децата и планиране на индивидуални творчески занимания;

– Планира диагностична дейност, свързана с развитието на децата;

– Планира взаимодействието с родителите и партньорите в образователната дейност.

Нашите изисквания:

– Висше образование по специалност Предучилищна педагогика;

– Kвалификация „музикален педагог“ е предимство;

– Желание за овладяване и прилагане на различни методи във възпитателно-образователния процес;

– Умения за работа в екип;

– Владеене на английски език.

Какво предлагаме на бъдещия ни колега?

– Развитие и подкрепа на неговата/ нейната креативност и професионализъм в компания лидер в своята сфера;

– Работа в млад, енергичен и амбициозен екип;

– Осигурен обяд и подкрепяща закуска;

– Възможност за ползване на служебен транспорт;

– Постоянен дългосрочен ангажимент;

– Добро стартиращо заплащане с реална възможност за неговото повишаване след показани резултати след конкретен период от време.

Ако разпознавате себе си в горните изисквания, ще се радваме да обсъдим възможностите да станете част от нашия екип. Изпратете ни Вашето CV, мотивационно писмо на e-mail: hr@britanica.bg

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване се счита, че давате изричното си съгласие личните Ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора за настоящата позиция, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни.