Безплатен уебинар на „Заедно в час“

Много се радвам да Ви споделя, че започнахме новия сезон за подбор на участници за програмата на „Заедно в час“ за периода 2021 – 2023г. Както и предходните години, продължаваме да търсим амбициозни, мотивирани студенти, които да станат част от програмата ни за лидерско и професионално развитие, с което да преподават две години на ученици в неравностойно положение.
 Във връзка с началото на тазгодишната ни кампания, организираме събитие насочено към студенти завършващи висшето си образование с правоспособност да преподават, които имат нужда от информация за предстоящта им кариерна стъпка и желание да разберат за нови възможности свързани с образователната системата.
 Уебинарът ще се проведе на 21.10 (сряда) от 18:30 ч. В него ще засегнем често срещани върпоси свързани с търсенето на работа като учител. Заедно с това, ще споделим какво представялява програмата на „Заедно в час“ и ще срещнем студентите с ментор от нашия екип, който подкрепя навлизащи в системата учители.
Моля, при интерес, разгледайте събитието във Facebook и се регистрирайте през него: Първи стъпки като учител

Петър Пройков