Образователен център „Лекси“ в ж.к. Стрелбище в София търси да назначи учител за ученическа занималня – от първи до четвърти клас

Образователен център „Лекси“ в ж.к. Стрелбище търси да назначи учител за ученическа занималня – от първи до четвърти клас.
Ще се радваме към екипа ни да се присъедини търпелив, отговорен, внимателен, етичен и морален учител / възпитател, който обича и се наслаждава на компанията и работата с деца. Ако се чувствате заредени, удовлетворени и имате желание да практикувате и да се запознаете с вълшебството в обучението на деца, ще се радваме да се срещнем с Вас.
Длъжността включва:
- Водене на занималня за деца от първи до четвърти клас
- Помощ в подготовката и проверка на домашни работи, възложени в училище
- Грижа и възпитание на децата в групата
- Помощ в подготовката на учениците за НВО
- Допълнителна подготовка по учебните предмети
- Взимане и водене на деца до училище
- Ежедневна комуникация с родители във връзка с развитието и успеха на децата
Допълнителни умения, като владеене на език и шофьорска книжка, категория „В“, ще се вземат под внимание.
Какво предлагаме ние:
- Работно време – 4 часов работен ден /13:30 – 17:30/
- Трудов договор
- Дългосрочен ангажимент
- Спокойна и подкрепяща среда
- Възможност за развитие и реализиране на идеи
Един от основните приоритети в работата ни е да осигурим спокойна, позитивна и подкрепяща среда както за нашите ученици, така и за техните родители!
Работата е подходяща и за студенти.
За контакт и повече информация - тел. 0898778138